• Свеж
Waozshangu рачно изработени парична Казна Накит,земјата на Чудата Накит,Фото Стакло Ткаенината Линкови Cufflinks,BFF Подарок, Најдобар Пријател, Пријателство Подарок,PU343

Waozshangu рачно изработени парична Казна Накит,земјата на Чудата Накит,Фото Стакло Ткаенината Линкови Cufflinks,BFF

Buyers rating:
DEN 2097.60

Од стока

Направени да нарачате,рачно изработени објект.Материјал : метал база,стаклена леќа, печати.Моден Cufflinks,Денот на Вљубените Подароци,ноќта на Вештерките подарок.Cabochon Дијаметар : 1.6 см,База Дијаметар : 1.6 cm.Прекрасни рачно изработени подарок за себе или сакана.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит.Материјал : метал база,стаклена леќа,печати,мода Cufflinks, Cabochon Дијаметар : 1.6 см,База Дијаметар : 1.6 см,Прекрасни рачно изработени подарок за себе или сакана.Накит е направен од метална база,стаклена леќа и да печати.Јас користиме високо квалитетни слики на печатени стручни принтери со висока резолуција.На предната страна на Cufflinks се состои од стакло леќа, така што се создава 3 D ефект.Вашиот парцели ќе се испрати со тракер број.На тој начин, ќе може да се следи движењето на вашиот парцела.Се чувствуваат слободни да ми испрати порака со какви било прашања може да имате!Среќен Шопинг !.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00