• Свеж
Накит Loupes, Осветлен Jewelers Око Loupe Зголемувачот LED slide (Слајд)-за Камења, Накит, Монети, поштенски Марки, итн 30X 60X 90X

Накит Loupes, Осветлен Jewelers Око Loupe Зголемувачот LED slide (Слајд)-за Камења, Накит, Монети, поштенски

Buyers rating:
DEN 415.20

Од стока

[Мултифункционален Зголемувачот] Таа има 3 леќи : 10 X, 20 X и 30 X.Дизајниран за камења, накит, монети, поштенски марки, на камења, часовници, хоби, антиквитети, модели, фотографии индустрија, итн. [Светла LED Светло] Нашите LED loupe е совршен за сјајна право висина и агол на светлина за вашата употреба.LED светлата обезбедуваат добро осветлување за јасност. [Слајд-out Дизајн] Ова е добро лизгачки одделение би можеле да се заштитат објективот од гребнатини. [Компактен UVQuantity : 1pc Magnification : 30 X; 60 X; 90 XItem големина на : 8.5*4.6*1.8 cm/3.34*1.81*0.71 инч(L*W*H)Леќа дијаметар : 25мм/0.1 инчен (30 X); 12mm/0.05 инчен (60 X); 8mm/0.03 инчен (90 X)Тежина : 100g/3.53 oz Package : 1* накит magnifier1*manual1*сандак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне