• Свеж
newshijieCOb 3,5 mm приклучок за Слушалки Жичен Стигнале Преносни Тешки Бас Компатибилен со Игри/Онлајн Курсеви Бела

newshijieCOb 3,5 mm приклучок за Слушалки Жичен Стигнале Преносни Тешки Бас Компатибилен со Игри/Онлајн Курсеви

Buyers rating:
DEN 1439.76

Од стока

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Модерен Стил и Висок Синхрони го Оценувате : совршен преносни на уво слушалки понуда елегантен стил и одлична on-the-go избор за одржување сте во синхронизација со звук што ги инспирира.Може да ги испратите на вашиот пријател семејството или како подарок.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Спецификации : На жичен слушалки има стигнале дизајн, кој може да се прилагоди на вашиот сопствен големина.Висок Квалитет на Звук и Широк Фреквентен Опсег : Тоа ви дава тешки бас и стерео ефект на звукот, кој ќе ги носи одлични слушање искуство.Силен бас, удобно на уво слушалки со голем печат кој се минимизира надвор од бучава, па можете да го слушнете ја победи јасно.Тоа ви дава тешки бас и стерео ефект на звукот, кој ќе ги носи одлични слушање искуство.Со различна боја и дизајн, можете да изберете во зависност од вашите преференции.Може да ги испратите на вашиот пријател семејството или како подарок.) Големина : 17.5 mm Одговор на Фреквенција : 20-100 KHz Карактеристики : Wired, Свитлива, Прилагодлива Должина на Кабел : 1.Ергономски Дизајн и Бучава Изолација : На жичен слушалки има стигнале дизајн, кој може да се прилагоди на вашиот сопствен големина.балансиран звук за комплетна слушање искуство од 20-100 KHz.Свитлива и Пренослив Дизајн : На уво слушалки може да се постават стан на компактен меморија која може да биде лесно да се врши.Ова пати-рамни пренослив дизајн го прави на уво слушалки лесно да се донесе заедно, или да ги ставите во вашата работна маса фиока за користење на работа.Точка Име : Жичен Слушалки Случај Материјал : ABS Кабел Материјал : ПВЦ Материјал : Faux Кожа Говорникот Дијаметар : 30мм Говорникот отпорност : 32Ω Чувствителност : 42d B Приклучок Тип : 3.Пакетот Вклучува : 1 x Жичен Слушалки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне