• Свеж
Xerhnan 3-Ниво Пластовидно Мали Чевли Рек, Лесни Чевли Полица за Складирање Организаторот за Entryway, Ходникот и Плакарот(Розева)

Xerhnan 3-Ниво Пластовидно Мали Чевли Рек, Лесни Чевли Полица за Складирање Организаторот за Entryway, Ходникот

Buyers rating:
DEN 263.76

Од стока

Мултифункционален-оваа Складирање Решетката Не Е Само За Чевли, Може исто Така да поставите Некои Cd Или Мали Нешта Кои се Потребни за Да Бидат Достапни Во Дневна, Како на пример, Играчки, Книги, Растенија.Тоа, исто Така, Може да Биде Екранот се Залагаме За Вашите Вредни collectives.Простор за заштеда на енергија-Додадете голема организацијата и да се намали чевли нередот додека се домот во исто време.Голема димензија, го прави совршена за складирање решение за вашата entryway, Foyer, Плакар, Шкаф, Дом, Патио, Кабинет, Гаража и сл.Цврстата Структура-изработени Од Метални Цевки И Пластика.кој го Овозможува Ова Чевли Рек Оптоварување Многу Потешки Должност И Потрајни Додека ги Користите.и Метални Цевки Не ' Рѓа Или ги кородираат Со Нормална.Лесно да се постави-Без специјални алати потребни за оваа чевли багажник, едноставно snap секое ниво заедно.Тоа е лесно да се чисти и да се одржуваат, Можете да користите влажна крпа за да цртичка тоа директно.Посветеност-На квалитетот и услуга е нашиот прв приоритет.Стигнеме до нашата служба за корисници тим ако имате какви било прашања или проблеми, Ние се обезбеди најдобар клиент искуство е можно.Топло Совети 1.Ве молиме да се соберат трпеливо организатор чевли полици според упатството. 2.Користење на ротирачки соберат метод за заштеда на напор, и за мажите, со цел да се избегнат непотребни делови штета, ние препорачуваме мала сила за да го инсталирате. 3.Можете да се носат ракавици за време на инсталацијата да се олесни тежината на инсталација и, исто така, неважечки можна повреда.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00