• Свеж
Almay Сенка Состав, Предизвика Возбуда, 1 смета, палета сенки

Almay Сенка Состав, Предизвика Возбуда, 1 смета, палета сенки

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

Сјај од ден до мрак со една сенка во четири бои : мат, метален, сатен, сјај.Да се користат како единствена монохроматски или се комбинираат бои за уникатен изглед.Кадифена мазна текстура.Достапни во различни динамички нијанси, од ласкави neutrals на тренд боја.Совршен за секој ден се носат!.Almay Сенка Тим Сенки ви дава четири начини да се изразат себе си во една, елегантни, притисне прав компактен.Нека вашата креативност блесне со една палета и четири бои.Оди за суптилни стил со еден текстура во текот на денот, тогаш живеат на работ по часови со динамична комбинација на мат, метален, сатен, и сјајот.Достапни во различни шоу-запирање нијанси.Зголеми вашиот изглед со спарувањето со Almay Гел Мазна Лагер, Almay Течни Lash Полнила Маскара, и Almay Долго и Трае Веѓата Боја.Противалергиски.Ophthalmologist тестирани.Дерматолог за да се тестираат.Almay - Квалитетни состојки.Американската наука.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне