• Свеж
Фриман P1450RPU 1/4-Инчен од 50-Нозе Плетенка Полиуретан Воздух Црева

Фриман P1450RPU 1/4-Инчен од 50-Нозе Плетенка Полиуретан Воздух Црева

Buyers rating:
DEN 540.00

Од стока

Поле repairable крајот приклучоци за заштеда на време поправки.Наведнуваат restrictors зголемување црево живот.Ладното време флексибилност овозможува за употреба во екстремен студ.Макс е дозволено PSI : 300 PSI.Температурата опсег 30 - 150 степени Ф Оваа Фриман плетенка polyurethan воздух црева карактеристики областа repairable крајот фитинзи и се наведнуваат restrictors.Ладното време флексибилност со 1/4 инчи NPT фитинг тип.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Милтон 819 3/8 ID Сигнал Црево Сидро
  • Свеж
Се проценува:

Милтон 819 3/8 ID Сигнал Црево Сидро

Се вклопува во 3 / 8" цревото внатре дијаметар.Поврзете 2 патеката сигнал црева.Дизајниран со beveled агол на �

DEN 384.24
Ајкула 64004 8-Нозе Пиштол Vac Црево
  • Свеж
Се проценува:

Ајкула 64004 8-Нозе Пиштол Vac Црево

За Користење Со Ајкула 64000 Пиштол Ван.Должина : 8Нога.Направен Во САД.Од Името На Брендот : Ајкула.Опис на �

DEN 1920.00
Црна 6 ft Правосмукалка Црево
  • Свеж
Се проценува:

Црна 6 ft Правосмукалка Црево

Генерички Црна 1 1 / 4" X 6' Здробидоказ Правосмукалка Црево.Нема Завршува На Цревото SC32122993...

DEN 2253.60