• Свеж
4Pcs Гума Месеци Амортизерите,Не-Токсични Гума Анти-Вибрации Планината Bobbin Isolator Амортизерите Вибрации Апсорбер,за Shockproof Производи, Автомобилската Индустрија, Теш

4Pcs Гума Месеци Амортизерите,Не-Токсични Гума Анти-Вибрации Планината Bobbin Isolator Амортизерите Вибрации

Buyers rating:
DEN 1593.60

Од стока

Погоден за shockproof производи, автомобилската индустрија, тешки машини, фитнес опрема, електронска опрема, инструменти, компресори за воздух, дизел генератор поставува, моторни вибрации тела, итн.Погоден за shockproof производи, автомобилската индустрија, тешки машини, фитнес опрема, електронска опрема, инструменти, компресори за воздух, дизел генератор поставува, моторни вибрации тела, итн.Заштита на нормална работна средина и околината.Едноставна структура,пет монтажа и одредување форми за лесна инсталација.Сигурен перформанси, целосно регулирање и многу опции.Анти-стареењето, отпорност на топлина, затегнувачка цврстина, отпорност на абење.Карактеристики : Погоден за shockproof производи, автомобилската индустрија, тешки машини, фитнес опрема, електронска опрема, инструменти, компресори за воздух, дизел генератор поставува, моторни вибрации тела, итн.Заштита на нормална работна средина и околината.Едноставна структура,пет монтажа и одредување форми за лесна инсталација.Сигурен перформанси, целосно регулирање и многу опции.Анти-стареењето, отпорност на топлина, затегнувачка цврстина, отпорност на абење.Строги производство на квалитет, заштита на животната средина, не-токсични; во согласност со ЕУ Ro HS спецификации.Спецификација : Материјал : n r,СДР, NBR,CR,EPDM,SIL,СТП Руптура Сила ≥14 Mpa Tear Сила ≥45 N/mm Pull Сила 400%Гума Цврстина на Толеранција од ±3 Type(Опционално) : DD20*15 M6/DD20*20 M6/DD20*25 M6/DD20*30 M6 Package Листата : 4*Bobbin Isolator.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне