• Свеж
УВ Отпорни 35 степени Агол Оптоварување Ѕид Монтирање Заградата за Полнење за Eufy 1080p Модел (НЕ 2К Модел) Безбедност Видео Врата Жичен & Батеријата Издание Модел Верзи?

УВ Отпорни 35 степени Агол Оптоварување Ѕид Монтирање Заградата за Полнење за Eufy 1080p Модел (НЕ 2К Модел)

Buyers rating:
DEN 1382.40

Од стока

3 D Испечатени за Совршено се Вклопуваат - 1080p Верзија (НЕ 2К Верзија).Засилен Дизајн - Кражба / Вандализам Отпорни.Левата или Десната Страна на Вратата.Песок и се Наслика Било која Боја. 35 Степени Агол. 3 D Испечатени наменета за Левата или Десната страна на вратата и за Eufy жичен или Батеријата Верзија / 1080p Модел (НЕ 2К Модел).Печатени во PETG Црна ако сакате да можете лесно песок и се наслика, тогаш даде убав јасно грб да се направи поп!Засилен Дизајн Подебели Ѕидови печатени во PETG филамент на временските услови елементи ТОПЛА(200 C) или ЛАДНА(-50 C) УВ отпорни!Само да го прикачите на левата или десната страна на вратата може да се соочи со било која насока се обезбеди тоа да ѕидот со шрафови (не се предвидени) потоа се качи на вашиот Eufy да аголот заградата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне