• Свеж
Qilmy Панда столче Организатор задното Седиште Заштитник Удар Душеци за Детска Играчка Книга Шише за Вода Складирање Авто Патување Додатоци

Qilmy Панда столче Организатор задното Седиште Заштитник Удар Душеци за Детска Играчка Книга Шише за Вода Складирање

Buyers rating:
DEN 1096.80

Од стока

МАТЕРИЈАЛ - Овој Автомобил Backseat Организатор е направен од 300 D оксфорд ткаенина, совршено се заштити вашиот места од гребнатини, spills, дамки, scuff знаци, кал, нечистотија и добивање истрошени. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.Пакет содржи : 1 x Автомобил Backseat Организатор ГОЛЕМИНА 25.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Овој автомобил backseat организаторот може да биде инсталиран брзо и фиксна со своите 2 прилагодливи тока ремени и средината еластична бенд.Ако не сте задоволни со нашата производ, контактирајте со нас и можеме да ви понудиме целосна наплата.9 Инчен/ 65 x 43 cm.Брзо и лесно грижа.СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : 300 D Оксфорд Големина : 25.Висат на автомобил задното седиште организатор на задното седиште и тока до, се прилагоди на должината потоа можете да уживате во автомобил организаторите слободно.9 Инчен/ 65 x 43 cm.Тоа може да се покријат backseat целосно и лесно.Погоден за повеќето од автомобил' s лица, возила, Џипови, камиони, комбиња и ЏИП.Лесен за чистење на чевли отпечатоци на тоа, само треба крпа за да ги избрише чиста.ГОЛЕМ BACKSEAT АВТОМОБИЛ ОРГАНИЗАТОР 4 Складирање Џебови за да се најде продавница на грицки, пијалоци, шишиња, книги, списанија, Таблет, Пенкала, Копчиња, полнети кукли, речиси за сè за долго патот патувања и дневна рутина essentials.Тоа може да се покријат backseat целосно и лесно.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Овој Автомобил Backseat Организатор е направен од 300 D оксфорд ткаенина, совршено се заштити вашиот места од гребнатини, spills, дамки, scuff знаци, кал, нечистотија и добивање истрошени.Погоден за повеќето од автомобил' s лица, возила, Џипови, камиони, комбиња и ЏИП.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Овој автомобил backseat организаторот може да биде инсталиран брзо и фиксна со своите 2 прилагодливи тока ремени и средината еластична бенд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне