• Свеж
CVLIFE Пушка Прашка Vickers Прашка Брзо се Прилагоди 1.25 Широк Цевка Webbing со Брзо Јамка 2 Точка Прашка за Надворешна Спорт

CVLIFE Пушка Прашка Vickers Прашка Брзо се Прилагоди 1.25 Широк Цевка Webbing со Брзо Јамка 2 Точка Прашка

Buyers rating:
DEN 1176.00

Од стока

100% Најлон. 【Едноставна Паметен Дизајн】Овој пиштол прашка исти со различни додатоци може да погодна за секој пушка, карабин или пушка. 【Висок Квалитет】пушка прашка направени од премиум трајни најлон цевка ткаени webbing.Мазна работ на мека пушка прашка нема да се намали во вас. 【Брзо Прилагодување】се Направи брзо должина промени без да се исклучите прашка.Се минимизира tangles и fumbles во областа.Оваа vickers прашка може да се прилагоди на над 55 инчи. 【1.25 инчи Ширина】2 точка прашка ќе компатибилен со Било 1.25-инчен прашка месеци, циклуси или брзо се оддели прашка swivels. 【Услуги на клиентите】Ние обезбеди доживотна гаранција и 100% Задоволство Гаранција за Парите Назад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне