• Свеж
Yoaoo Silverado Lt Nameplate Писмо Амблем 3D Значка 1500 2500Hd 3500Hd Оригинални Silverado Серија Lt Црвена Линија

Yoaoo Silverado Lt Nameplate Писмо Амблем 3D Значка 1500 2500Hd 3500Hd Оригинални Silverado Серија Lt Црвена

Buyers rating:
DEN 407.76

Од стока

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДОТ★Доаѓаат со Шаблони,па така лесно да го инсталирате,постојат еден Silverado плус еден LT амблеми во пакет. ★ГОЛЕМИНА : на буквата "S" големина е околу 1.3 инчи долг * 1.1 инчи висок★,ова е ОЕМ големина. ★БОЈА : КАКО НА ПРВАТА СЛИКА★,ние исто така имаат и други три бои,можете да пребарувате во нашата продавница. ★МАТЕРИЈАЛ : ИЗРАБОТЕНИ ОД АБС МАТЕРИЈАЛ★,ова е ОЕМ материјал,100% времето доказ. ★ДОБРА ЛЕПИЛО★,со амблеми може да се држи на вашиот автомобил силно и последен за долго време,Доаѓа со лепило на грбот, само кора и се држи на вашето возило. *Изработени од АБС материјал,ABS е не-се оксидира материјали.исто така, никогаш не исчезнат,Посебно за Автомобилската. *Ова е 3 D дебели логото не тенок decal,треба да се отстрани оригинални значка прв, а потоа се држи. *Дојде со силно лепило на грбот.Ве молиме да користите детергент или алкохол за да ги избрише на местото каде што треба да се држиме за тоа,и имајте чиста и сува.тоа ќе биде во ред, ве Молиме да се држи во станот,Не лак место. *Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако сте примиле оштетени или погрешно производ,ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.Не ни даде лоша критика, без да ни се јавите.Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот за вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

FANMATS NCAA Авто Државата Боја Амблем
  • Свеж
Се проценува:

FANMATS NCAA Авто Државата Боја Амблем

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Карактеристики Единствена Др

DEN 163.44