• Свеж
Maxx Изразат Багажникот Плик Стил Товар НЕТО за Nissan Pathfinder 2005 06 07 08 09 10 11 2012

Maxx Изразат Багажникот Плик Стил Товар НЕТО за Nissan Pathfinder 2005 06 07 08 09 10 11 2012

Buyers rating:
DEN 599.52

Од стока

БАГАЖНИКОТ ПЛИК ТОВАР НЕТО ЗА NISSAN PATHFINDER 2005-2012 / BRAND NEW / БОЈА : ЦРНА / НЕТО ИМА 2 КУКИ НА ВРВОТ и 2 КУКИ ЗА ДНОТО / (Вашето багажникот мора да се има 2 циклуси на врвот и на 2 циклуси на дното) / ве Молиме проверете го тоа пред да го купите! / За Продажба Товар Нето Само.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне