• Свеж
BABALAL Плоштадот Лажни Нокти, 24Pcs Металик Ефект на Огледало Лажни Ноктите Панк Акрилик Притиснете на Ноктите Совети за Жени и Девојки

BABALAL Плоштадот Лажни Нокти, 24Pcs Металик Ефект на Огледало Лажни Ноктите Панк Акрилик Притиснете на Ноктите

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Спецификација за производ : Пакет Содржина : 24pcs огледало лажни нокти, 1 двоен-страна лепила Производ во Боја : Сребро Материјал : ABS материјал Предности на производите : 1.ПОВЕЌЕКРАТНАТА ПРИЈАВА - Вештачки нокти се одлични за двете професионални ноктите или помине уметност ученик, ова ќе биде најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или пријатели.Стави вашите нокти во топла вода за 2-3 минути ќе се отстрани нокти налепници полесно 2.ВИСОК КВАЛИТЕТ - BABALAL плоштадот притиснете на ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјални, не-токсични, без мирис, не штети на ноктите или тело, издржлив и не е лесно да исчезнат, обезбедување на вас со безбедно и удобно помине искуство.Датотеката и обликот на вашите нови нокти со нокти датотека, ако е потребно се Отстрани совети : 1.Ќе трае неколку ден со нормален нега, се користи лепило ќе трае подолго.Како и одлична за различни прилики, како што партии, свадба, ноќта на Вештерките, итн.Тоа е лесно да се намали и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа Како да го користите : 1.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Панк металик ефект на огледало дизајн, средни squoval форма, се комбинираат трендовски елементи со класичен боја и форма, изгледа сјајна и кул.Висок квалитет, BABALAL лажни ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјал, не штети на ноктите или тело, издржлив и не е лесно да исчезнат, обезбедување на вас со безбедно и удобно помине искуство 2.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА - 24 компјутери на доградба на акрилни нокти во 12 различни големини, без разлика што вашиот ноктите големина е, ќе може да го изберат најсоодветен големина за себе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне