• Свеж
3M Про-Pak Emery Крпа, Груба, 9-Инчен со 11-Инчен

3M Про-Pak Emery Крпа, Груба, 9-Инчен со 11-Инчен

Buyers rating:
DEN 2030.40

Од стока

25 листови по пакет. 9 во x 11 во.Опис на производот Магарешки Деликатна Површината Сликар е Лента е одлична за површини на кои е потребно малку повеќе грижа, како што се дрво подови, позадина, кабинети, насликани base, и свежо обоен ѕидови* (*насликани од најмалку 24 часа пред).Оваа деликатна површината лента со нежни лепило може да остане на површини за до 60 дена и потоа лесно ги отстранува без да остават било леплива остатоци зад себе.Оваа лента карактеристики Работ-Lock Технологија која пломби од боја да се достави остри боја линии и чисти отстранување на вашиот повеќе чувствителни проекти, вклучувајќи акцент ѕидови, декоративни бои и дезени.Без разлика дали сте за заштита на вашата тврдо дрво подови од наслика ломотене или се случува надвор со декоративни mural, се потпираат на Скоч Деликатна Површината Сликар е Лента за професионална изгледа дека е лесно на вашиот површини.Од Производителот Лепак обврзници затворени палто за не-техничка употреба, од рака.Чисти и brightens метал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне