• Свеж
kwmobile Случај Компатибилен со Xiaomi Redmi 9A - Кристал Транспарентен Телефон Покрие - Диви Цвеќиња Лаванда/Зелена/Мат Транспарентен

kwmobile Случај Компатибилен со Xiaomi Redmi 9A - Кристал Транспарентен Телефон Покрие - Диви Цвеќиња Лаванда/Зелена/Мат

Buyers rating:
DEN 215.76

Од стока

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Xiaomi Redmi 9 A.ШТИТИ : тежок случај, те штити паметен телефон од оштетување од гребнатини, испакнатини и нечистотија.TPU БРАНИК : TPU браник обезбедува додаде заштита од оштетување од паѓа и чука.CUT-ИСПИС : Прецизно отсекување на испис овозможува пристап до сите важни пристаништа и копчиња за полначи и други додатоци.ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ : го Персонализирате вашиот уред со овој случај кој диви цвеќиња дизајн.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Xiaomi Redmi 9 APROTECTS : тежок случај, те штити паметен телефон од оштетување од гребнатини, испакнатини и dirt TPU БРАНИК : TPU браник обезбедува додаде заштита од оштетување од паѓа и knocks CUT ИСПИС : Прецизно отсекување на испис овозможува пристап до сите важни пристаништа и копчиња за полначи и accessories PERSONALIZE : го Персонализирате вашиот уред со овој случај кој диви цвеќиња design Scope на Delivery1x Заштитна паметен Телефон Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне