• Свеж
Aexit 10pcs 77mm Релеи Должина Најлон Хоризонтална Монтажа PCB Одбор PC Одбор Релеи Водич Железнички

Aexit 10pcs 77mm Релеи Должина Најлон Хоризонтална Монтажа PCB Одбор PC Одбор Релеи Водич Железнички

Buyers rating:
DEN 655.20

Од стока

Име на производ : PCB Одбор Водич Железнички; Материјали : Најлон.Монтажа Дизајн : Хоризонтална Монтажа; Позиционирање Дупка Центар Distence : 6mm/2.4".Слот Големина : 2mm x 3мм/0.08"x 0.12"; Вкупната Големина : 76 x 6 x 4mm/3"x0.25"x0.17"(L*W*H).Боја : Бела; Тежина : 20g.Пакет Содржина : 10 Pcs x PCB Одбор Водич Железнички.Тоа е добра замена направени од најлон материјал за хоризонтална монтажа вашиот PCB Одбор на computor или други механички опрема, fireproofing одделение е 94 V-2, лесно да се инсталира.Одговара за PCB Одбор 2mm maximun дебелина.Ве молиме да одговара на димензиите на вашето PCB Одбор пред да го купат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне