• Свеж
Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Косата Боење Чешел со Двојна намена Стил Остри Совет Боење на Косата Стил Чешлање Чешел за Жените и за Мажите - Црн

Косата Чешли Трајни Нагласи Чешел Широк Заб Чешел Косата Боење Чешел со Двојна намена Стил Остри Совет Боење

Buyers rating:
DEN 38.16

Од стока

[Не болеше главата]—Косата и скалпот се поздрава, може да го намали опаѓањето на косата, избегнувајте гребење на скалпот, лесно да се сфати и да помине низ долга коса, и да се грижи за вашата коса. [Чешли за Коса]—Погоден за кадрава коса, долга коса, сува коса, трајни круг заби, брзо и лесно да се подели на коса во мали делови за подобра коса за сечење и боење. [Уникатен Дизајн]—должината на овој производ е 22.6 см, ширина е 7cm.Кој меки влакна влакната и да го затворите чешел заби, ова чешел може да ви обезбеди со убаво употреба искуство. [Широк Спектар на Апликации]—Направен од високо-квалитет најлон и PP материјал, тоа е лесен и трајни производи за употреба.Опис : Со меки влакна влакната и да го затворите чешел заби, ова чешел може да ви обезбеди со убаво употреба искуство.Оваа чешел е дизајниран со двојна намена, кое не може да се користи само како чешел косата, но, исто така, како четка за да ви помогне да боја на косата рамномерно.Направени од високо-квалитет најлон и PP материјал, тоа е лесен и трајни производи за употреба.Должината на овој производ е 22.6 см, ширина е 7cm.Погоден е и за домашна употреба и берберот.Точка Име : Коса Боење Comb Material : Најлон,PPColor : Црна, Grey Features : Двојна намена, Остри Врв, Долго Handle Size Детали : 22.6 cm x 7cm/8.9" x 2.76" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Коса Боење Чешел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Denman D24 Detangling Гребло Чешел
  • Свеж
Се проценува:

Denman D24 Detangling Гребло Чешел

Detangling гребло чешел.Совршен за двете професионална и домашна употреба.Боја : Црна.Големина : 210mm x 50mm x 90mm.Den

DEN 355.68