• Свеж
во Љубовен Меморија на Мајка Ми Накит Кормило Патент се Повлече Hummer Затворач,Божиќ Подарок Hummer Затворач Фото Накит Деверуша Накит,BV147

во Љубовен Меморија на Мајка Ми Накит Кормило Патент се Повлече Hummer Затворач,Божиќ Подарок Hummer Затворач

Buyers rating:
DEN 45.12

Од стока

Материјал : Алуминиум,Стакло.Кормило големина : 35mm*40mm,Стаклена купола Големина : 20mm.На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа.Боја : шоу на сликата,Многу убав подарок,рачно изработени Патент. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,фото Патент,уникатен накит.Многу убав подарок,рачно изработени Патент,ноќта на Вештерките,Велигден,Chirstmas,Денот на Благодарноста,Годишнина подарок,Chirstmas Подарок.Направени и пакувани внимателно со љубов ,Кормило големина : 35mm*40mm,Патент мерки 20mm,Материјал : Алуминиум,Стакло.Стаклена купола Големина : 20mm .Боја : шоу на сликата ,На Патент е покриен со висок квалитет кристално јасна стаклена купола која ги штити убава слика и го подобрува тоа ,Дали имате било какви прашања, само прашајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.сите Патент доаѓа во шарм подарок торба.Ви благодариме за пребарување и шопинг!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне