• Свеж
Toyvian Електрична Четка за заби U - Облик Деца Toothbursh Безжични Полнење Автоматско Четка за заби Мечка Дизајниран Водоотпорен Електрична четкичка за Заби за Деца

Toyvian Електрична Четка за заби U - Облик Деца Toothbursh Безжични Полнење Автоматско Четка за заби Мечка

Buyers rating:
DEN 470.16

Од стока

Пријателски четка, заштита на вашите деца непцата и забите од оштетување.Брз и лесен за полнење на четка за заби, не грижете се за работи надвор од сила.На U - Облик на авто четка за заби за деца може да се чистат сите заби одеднаш.Ќе не боли вашите деца устата и ефикасно чистење на вашите деца заби.Ефективна длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на деца.Опис Уште се загрижени за вашите деца заби здравје?Потоа, нашите деца четка во собата е внимателно да се подготви за вас.Одлично за вашите деца, чистење на забите цели, чиста нема мртви краеви.На меко, фино четка ќе се заштити вашите деца деликатна на устата и забите.Карактеристики Боја : Сина Материјал : Силикон, ABS Големина : 10. 00 X6. 00 X3. 00cm Пакет Вклучувајќи 1 x електрична четка за заби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне