• Свеж
1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката D5QO8V Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување Празно

1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката

Buyers rating:
DEN 106.32

Од стока

1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката D5 QO8 V Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување на Празно.Големина На : (Прибл.) : 30x36x7mm(1.18" x 1.42" x 0.28"), Внатрешен : 18x25mm(0.70" x 1").Објектот Пакет Количина : 1 Парчиња.Овој наод, шарм може да се користи за Изработка на Накит , Накит поправка, и др.Постојат повеќе од 20.000 евра на накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојата продавница, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Снабдување Шарм Filigrees Уметности и Занаети Beading Наоди Изработката D5 QO8 V Pinback Brooch Овална Cabochon Поставување на Празно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне