• Свеж
12 Бои Мат Боја Сенката за Очи Долготрајни Око Шминка Божиќ Подарок за Жените

12 Бои Мат Боја Сенката за Очи Долготрајни Око Шминка Божиќ Подарок за Жените

Buyers rating:
DEN 35.76

Од стока

Текстурата е мека и крем, додека обезбедување и трансфер-отпорни изглед.Ви даде 3 шминка ефекти за да се направи вашето око шминка изгледа шармантно.На блескава бисер светло може исто така да ги истакнуваат вашите јаготки, носот мост, усна совети и лаже silkworms.Тоа е светлина и лесно да се примени на око шминка, брзо и лесно да се примени.Користете шминка смена за да се разјаснат и да се прочисти.Разни eyeshadows на различни бои, природен и лесен крем, мазна текстура .Сите видови на настани, свадби, забави, референци, итн., ќе биде совршен подароци за семејството и пријателите.лесно да се носат.Производот Гаранција : Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време. ✨Производ содржи : 1x боја сенки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне