• Свеж
5 Боја Sequins Сенката За Очи Златен Прав, Мат Бисерна, Различно Обоени Серија, Waterproofs И Издржливи Сенката За Очи Плоча

5 Боја Sequins Сенката За Очи Златен Прав, Мат Бисерна, Различно Обоени Серија, Waterproofs И Издржливи Сенката

Buyers rating:
DEN 35.76

Од стока

★ [5-боја сјајна боја палета] : секоја боја е уникатна, прекрасна, супер сјајните и обоени.Лесно е да се користи и изгледа одлично во твоите очи.Флеш и блескава сенката за очи : тоа е најдобро да се користи буквар или лепак со овој вид на боја, плоча, бидејќи сенката нема да бидат отстранети и waterproofs.Нема повеќе флеш и флеш лет!. ★ [широко се користи] : различни бои се соодветни за вашиот избор.Може да се користи за горната усна, лицето, нозете и телото!Погоден за пушеле око шминка, свадба шминка, Партија шминка или одмор шминка.Секоја боја е уникатна, прекрасна, супер сјајните и обоени.Лесно е да се користи и изгледа одлично во твоите очи. ★ [Производ Гаранција] : Ние сме посветени на креирање на квалитетни производи и услуги за вас.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил во секое време. ✨Производи вклучуваат : 1 X сенката за очи диск.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Almay Сенка Softies, Праска Fuzz
  • Свеж
Се проценува:

Almay Сенка Softies, Праска Fuzz

#135 Праска Fuzz.Светло, шлаг во прав сенката за очи.Чиста, браздатаслободен боја.Дерматолог за да се тестир�

DEN 84.00