• Свеж
ThermoPro TP17H Дигитални Месо Термометар со 4 Температурни Сонди, HI/мал Аларм Пушач Храна Термометар со Обоени позадинско осветлување на LCD, BBQ Термометар за Готвење Брази

ThermoPro TP17H Дигитални Месо Термометар со 4 Температурни Сонди, HI/мал Аларм Пушач Храна Термометар со Обоени

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Месо термометар фурна безбедно со различни USDA претходно температури обезбедува професионални температури дека добрите употреба.Многу точни и широк температура опсег : Бразилецот термометар има фурна безбедно храна одделение, од не ' рѓосувачки челик сонди се пофали со широк temp спектар на 14f да 572f со највисока точност од ±1. Отпорни на топлина од не ' рѓосувачки челик сонди со челична мрежа кабел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне