• Свеж
ZANFUN Усна Сјај Водоотпорен долготраен Кармин Мала Златна Цевка Кармин Поставен Усна Лагер И Перо

ZANFUN Усна Сјај Водоотпорен долготраен Кармин Мала Златна Цевка Кармин Поставен Усна Лагер И Перо

Buyers rating:
DEN 93.36

Од стока

◆Долготрајни и водоотпорен.тешко да исчезнат. ◆На течни мат кармин има висок интензитет на пигмент за инстант храбар мат усни. ◆На исклучително долго носи кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно,emollient и свиленкаста чувствуваат дека не се исуши усните надвор. ◆Оваа ултра-долго носи усна лагер има крем текстура која глајд модели низ усните за многу лесен и удобен апликација. ◆Најдобра алатка за да добиете светлина шминка или тешки шминка delicately.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Преносни големина, лесно да се носат.Водоотпорни,лесно да се носат, како и природни.Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Долг период на навлажнувачки и одржување color Good лепливоста, може да се одржува долго време светли бои.Висока концентрација на боја фактор, нагласи три-димензионални усна.Specifications Quantity : 1pc Net Тежина : 23g Color : 6 Color Funtions1 : 2 во 1,Усна Лагер+Lipstick Funtions2 : долготрајни, пигменти ,водоотпорни,лесно да се носат,natural Package се Вклучени : 1x Усна Лагер pen Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне