• Свеж
Пластични Салата Плочи - 7.5 | Бела/Сребрена | Пакет од 10

Пластични Салата Плочи - 7.5 | Бела/Сребрена | Пакет од 10

Buyers rating:
DEN 155.52

Од стока

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Бела/Сребрена пластични плочи 7.5" - 10 компјутери.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : На елегантен сребро границата на плочи претстава која сама по еден допир на елеганција на позлата на вашето мени, за заокружување на décor на вашиот настан со убавина и софистицираност.СОВРШЕН ЗА СИТЕ OCCASSIONS : Овие пластични плочи се идеален избор за издржување на салати, десерти и мезиња за било која од вашите домаќин на специјални настани.ЦВРСТАТА : Овие еднократна употреба пластични плочи се силен и здрав, така ќе се избегне одлевање на храна за време на јадење.РЕЦИКЛИРААТ & BPA FREE : Овие расположливиот плочи се сосема безбедно да се користи, бидејќи тоа е BPA free и учествува во спасувањето на земјата со тоа што се рециклираат.Се воведе кралската на ѕвонење на вашиот свадбен прием или ручек со традиционално аристократски член на кралското семејство Dinnerware.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне