• Свеж
GCCBQM 5 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Магнетни Барел Hummer Clasps Конектори Накит Одлуки Наоди Додатоци за DIY Хривнија Ѓердан//362

GCCBQM 5 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Магнетни Барел Hummer Clasps Конектори Накит Одлуки Наоди Додатоци

Buyers rating:
DEN 1173.60

Од стока

Должина : 3.5 cm/1.38 инч.hummer clasps се атрактивен и лесен за да се зацврсти clasps за ѓердани и нараквици спореди со традиционалните накит clasps.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и , направени од супериорен материјал, анти-дамка, бледнеат отпорни.Голема DIY hummer clasps наоди за ѓердани, белегзии, обетки и другите модни додатоци одлуки;.Овие конектори со hummer затворач кука, лесно да се инсталира и расклопување.Опис : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и , направени од супериорен материјал, анти-дамка, бледнеат отпорни.- Должина : 3.5 cm/1.38 инчен - Овие конектори со hummer затворач кука, лесно да се инсталира и расклопување.- Голема DIY hummer clasps наоди за ѓердани, белегзии, обетки и другите модни додатоци одлуки;- hummer clasps се атрактивен и лесен за да се зацврсти clasps за ѓердани и нараквици спореди со традиционалните накит clasps.Пакетот Вклучува : 5 Парчиња Hummer Clasps Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Ви посакувам среќен шопинг!Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне