• Свеж
Kloware 20 X Накит Одлуки 1.2 X 0.4 cm Clasps Clasps Накит Clasps - 1

Kloware 20 X Накит Одлуки 1.2 X 0.4 cm Clasps Clasps Накит Clasps - 1

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Да имаат убави и shinning изглед што го задржува вашиот накит во потрага брилијантен.Материјал : Метал, големина : прибл. 1.2 x 0.4 cm/0.47 x 0.16 инчен, Дупка со дијаметар : 1.0 cm/0.39 инч.Овие накит clasps се зацврсти на краевите на било ѓердан или нараквица заедно со нарезници на две парчиња заедно.Завртка clasps се совршени за поправка на вашиот постоечки накит или создавање на домашен накит, ѓердани, anklets, шарм нараквици или било занаети.Овие барел/Монистра clasps имаат вграден безбедност завртка за Заклучување кој е многу издржлив и лесен за завртка заедно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне