• Свеж
JINHUA Нокти Само Лепило Врежани Помине Налепница Среќа Лизгачот Кинески Честитки Свадба Помине Уметност Нова Година Помине Налепница Помине Уметност Декорација(Бе?

JINHUA Нокти Само Лепило Врежани Помине Налепница Среќа Лизгачот Кинески Честитки Свадба Помине Уметност Нова

Buyers rating:
DEN 42.48

Од стока

Предмет : 5 D врежани нокти налепници.Ефект : Кинески Честитки Дизајн.Дизајн : Среќа Богата Нова Година Лизгачи.Боја : Бела Црвена.Тип : Помине Уметност Само Лепило Декорација.Предмет : 5 D врежани помине stickers Design : Среќа Богата Нова Година Sliders Type : Помине Уметност Само Лепило Decoration Effect : Кинески Честитки Design Color : Бела Red1. Се применуваат база на грб и лек it2. Applya слој на боја гел и лек it3. Собереш дел на налепница.4. Користете помош на пинцета да нежно се отстрани подготвени налепница,ставете го на вашиот ноктите and5. Се применуваат горниот слој и ја излечи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне