• Свеж
LoveinDIY Метал Предиво Stranding Водич за Плетење Прст Напрсток за Плетење Шиење Занает

LoveinDIY Метал Предиво Stranding Водич за Плетење Прст Напрсток за Плетење Шиење Занает

Buyers rating:
DEN 167.52

Од стока

Дијаметар : Прибл.1.2 mm/0.05 инч.Оваа coild прстен се носи на врвот на вашиот прст,да им помага на чекање предиво и да се задржи дури и тензии.Работи добро,удобно и остана во место.Материјал : Метал.Предиво Влакно Водич.Опис : - Ова coild прстен се носи на врвот на вашиот прст,да им помага на чекање предиво и да се задржи дури и тензија - Работи добро,удобно и останале во место - Материјал : Метал - Дијаметар : Прибл.1.2 mm/0.05 inch Package Вклучува : 1 Парче Предиво Влакно Водич.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне