• Свеж
Пијалоци Воздух R3739-010 Брава со Клуч, Kr/Kf

Пијалоци Воздух R3739-010 Брава со Клуч, Kr/Kf

Buyers rating:
DEN 3131.76

Од стока

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 6.0" (L) x 7.0" (W) x 10.0" (H).Пијалоци Воздух R3739-010 Брава Со Клуч, Kr/Kf.Пијалоци Воздух произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне