• Свеж
KEO 53381-01 Еден Flute Countersink, High Speed Челик, 110 Степен Сечење Агол, 3/8 Тело Дијаметар

KEO 53381-01 Еден Flute Countersink, High Speed Челик, 110 Степен Сечење Агол, 3/8 Тело Дијаметар

Buyers rating:
DEN 395.04

Од стока

Пакет Димензии : 2.875" (L) x 1.375" (W) x 2.875" (H).Тип На Производ : Сечење Алатки.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.KEO еден flute countersinks се идеални за chamfering, deburring и countersinking.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне