• Свеж
КИП 3.5 mm Стерео Машки Двојно да се зголеми 3,5 мм Женски Аудио приклучок за Слушалки Y Splitter Кабел со Контрола на Јачина на звук се Префрлите

КИП 3.5 mm Стерео Машки Двојно да се зголеми 3,5 мм Женски Аудио приклучок за Слушалки Y Splitter Кабел со

Buyers rating:
DEN 167.76

Од стока

3.5 mm Стерео Аудио 1 Машки 2. Женски Splitter Адаптер Со Волумен Прекинувач, Конектори : 3.5 mm 1 Машки 3,5 mm 2 Женски. Со овој адаптер можете и пријател и двете може да ја слушате вашата музика играч во исто време.Dual-независен контроли за јачина на звук - поставете го како гласно или тивко, како сакате.Приклучокот две групи на 3,5 мм слушалки во еден стандарден 3.5 mm стерео приклучок со овој адаптер.Одлична за вашиот i Pod, Walkman, PDA, компјутер, hifi систем, или други преносни медија плеери.Одличен звук репродукција и јачина на бучава сооднос.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне