• Свеж
ECOS ПРО PL9663/04 Слободни и Јасно Страна на Сапун (Пакување од 4)

ECOS ПРО PL9663/04 Слободни и Јасно Страна на Сапун (Пакување од 4)

Buyers rating:
DEN 2064.00

Од стока

пакет висина : 33.274 cm.пакет должина : 27.686 cm.пакет ширина : 29.717 cm.тип на производ : КОЖАТА ЧИСТЕЊЕ АГЕНТ.Кристално јасно, растенијата добиени од Страна Сапуни се формулирани за да го подигнете нечистотија и маснотии, но нежно доволно за уште најчесто се мијат рацете.Исполнет со витамин Е, мириси и етерични масла да се invigorate сетилата и влогови, додека за заштита на раце.На располагање и во двете благотворно Лаванда, жива Lemongrass, освежување Портокалова Боја мирис и дури и Бесплатно и септички безбедно.Призната од страна на ЕПА е Побезбеден Избор (Df ES) и USDA е Био Склопот на Програмата.GHS ВО СОГЛАСНОСТ ЕТИКЕТИ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Пенење Рака Сапун Apple 10 Унци
  • Свеж
Се проценува:

Пенење Рака Сапун Apple 10 Унци

10 Унци.Порција Големина : .Нашите Епл Пенење Рака Сапун прави перење до забава и лесен за целото семејств

DEN 1658.40