• Свеж
3 3/4 Инчи Празник Везови Ножици Снегулки

3 3/4 Инчи Празник Везови Ножици Снегулки

Buyers rating:
DEN 128.64

Од стока

Вез Ножици, 3.75 Инчи, со Снегулка Дизајн Рачки.Прецизност посочи ножеви.Совршен за Вез, Везана, Quilting, Предиво, и Шиење. 3 3/4 Инчи Празник Везови Ножици Снегулки.Вез Ножици, 3.75 Инчи, со Елка Светла Дизајн Рачки.Прецизност посочи ножеви.Совршен за Вез, Везана, Quilting, Предиво, и Шиење.CHK-6340 A-89-BLUEFLAKES.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне