• Свеж
Steelman Директно Аглеста Продолжување Притисни-За Совет Маснотии Пиштол Адаптер, 5-инчи за Долго се Постигне, Одговара на Стандард Маснотии Пиштоли, Заклучување Ракав

Steelman Директно Аглеста Продолжување Притисни-За Совет Маснотии Пиштол Адаптер, 5-инчи за Долго се Постигне,

Buyers rating:
DEN 447.84

Од стока

Тешки-должност маснотии адаптер со директно продолжување.Може да се користи за подмачкување вдлабнати делови каде препреки нема да дозволи употреба на хидраулични спојка.Вклучува продолжување на млазницата и заклучување ракав.Целокупната должина - 5.00 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне