• Свеж
Healifty 20pcs Libre Сензор Опфаќа Транспарентен Медицински Лепила Тело Закрпи Водоотпорен CGM Overpatch Лента

Healifty 20pcs Libre Сензор Опфаќа Транспарентен Медицински Лепила Тело Закрпи Водоотпорен CGM Overpatch Лента

Buyers rating:
DEN 371.76

Од стока

1. libre закрпи, високо - квалитетни сензор печ е лесен за употреба и отстранување, практична и издржлива.водоотпорен сензор опфаќа, Тоа може да се даде како внимателен подарок за вашето семејство и пријатели, бидејќи многу корисни.транспарентен филм облекување, Водоотпорен и не се лизга, ставете е поцврста, и не е лесно да падне.не се лизга сензор печ, Направени од високо - квалитетен материјал, издржлив и може да се користи за долго време.туш водоотпорен далноводи, сензор одредување печ е водоотпорен, не содржат штетни материи, и е безбедно за вашата кожа.Опис 20pcs Libre Сензор Опфаќа Латекс - Бесплатен Медицински Лепила Закрпи Водоотпорен Транспарентен CGM Overpatch Лента Карактеристики - Боја : Проѕирна боја.- Големина : Околу 11. 00 X7. 80 X0. 20cm - Материјал : TPU.Пакет Вклучувајќи 20 x сензор закрпи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне