• Свеж
Љубител Писмо Љубов Срцето Лизгачот Decals Симпатична Девојка Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Decortion Љубов Помине Уметност Налепници за Денот на Вљубените Помине Ум?

Љубител Писмо Љубов Срцето Лизгачот Decals Симпатична Девојка Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Decortion

Buyers rating:
DEN 863.76

Од стока

Пакет Содржина : 1 Лист 3 D Помине Уметност Decortion.Количина : 1 Лист.Модел : Љубовник Писмо Симпатична Девојка Љубов Срцето Bowknot.Материјал : Налепница.Боја : Розова.Боја : Pink Pattern : Љубовник Писмо Симпатична Девојка Љубов Срцето Bowknot Package Содржина : 1 Лист 3 D Помине Уметност Decortion Size : 10*8cm Quantity : 1 Sheet Material : Sticker How да се користат : 1. Се применуваат боја на позадина ако сакате и нека се исуши.2. Користете помош на пинцета внимателно да ги собереш на налепница.3. Ставете ја налепницата на вашиот ноктите tips4. За најдобри и долготрајни резултат на тоа, се применуваат слој на ноктите врвот грб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне