• Свеж
Двојно Дупка Молив Острилка Мали Молив Острилка Прирачник Рака Молив Sharpeners со Капак за на Училиште, Канцеларија, Дома (Розова Жолта Зелена Сина) (8)

Двојно Дупка Молив Острилка Мали Молив Острилка Прирачник Рака Молив Sharpeners со Капак за на Училиште, Канцеларија,

Buyers rating:
DEN 996.00

Од стока

Нашата големина е 1.6 x 1.6 x 0,8 инчи, и внатрешниот жилет сечилото е направен од високо-квалитет на метал со посочи рабови.Лесно да се изостри со моливи.На острилка доаѓа во две големини и е дизајниран да биде лесен за носење и чување.Прирачникот острилка доаѓа со пластичен капак и кутија.Молив острилка е лесен за употреба и лесно да се чисти, и ѓубрето лесно можат да бидат земени по употребата.На рачен молив острилка е практичен и убава канцелариски материјал погоден за училишта, канцелариите и домовите.Совршен подарок за студентите го прави учењето повеќе пријатни.Пакет содржина : 4 слатки обоени молив sharpeners, транспарентна кутија има 4 бои на розова, жолта, сина и зелена боја, 2 на секоја боја. 【2 ДУПКА ДИЗАЈН】прирачник молив sharpeners се дизајнирани со две различни големина дупки, погоден за бричење моливи и боички на големи и мали дијаметри. 【Лесно да се чисти】Вие само треба отворете ја страничната капакот за да го испразните струготини погодно време, со што се намалува деца изложеност на молив прашина. 【Пакетот вклучува】8 Различни Во Боја : Зелена, Портокалова, Виолетова, црвена Роза;секоја боја 2 пакет,вкупно : 4pack. 【Лесно да се носат】молив острилка мал и компактен со Капак,лесно да ги носите, и може да се користи во секое време.острилка/ молив острилка за деца/ молив sharpner/ деца молив острилка/ молив острилка со капак/ прирачник молив острилка/ молив sharpeners прирачник.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

X Acto Прирачник Молив Острилка (1065)
  • Свеж
Се проценува:

X Acto Прирачник Молив Острилка (1065)

Пакет Висина на Производот : 1.0".Пакет Должина на Производот : 1.0".Pacakge Ширина на Производот : 1.0".Земја на По

DEN 276.96