• Свеж
OEMTOOLS 25726 Стандард Лост Акција Маснотии Пиштол

OEMTOOLS 25726 Стандард Лост Акција Маснотии Пиштол

Buyers rating:
DEN 468.96

Од стока

Од Производителот На Стандардниот Лост Акција Маснотии Пиштол е изградена на тешки челик со леано железо главата и се тешки топлина третираат.Пролет шест-инчен продолжување со стандардни топката проверете спојка.Knurled барел за лесно ракување.Товари со 14 oz кертриџ.Се развива до 10.000 PSI.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне