• Свеж
венец божиќ,божиќ складирање гигант божиќ венци венец кеси празник складирање божиќ венец складирање сад

венец божиќ,божиќ складирање гигант божиќ венци венец кеси празник складирање божиќ венец складирање сад

Buyers rating:
DEN 336.00

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.пластика.Безбедно складирање на Новогодишни елки повеќето вештачки Новогодишни елки се користи за многу години, така бидете сигурни дека вашата инвестиција е заштитена.Издржливи празник дрво складирање торба, Силна солза-доказ материјал Тешки полиестер изградба.Тешки-должност платно – Изградена со издржливи двоен слој оксфорд платно материјал кој спречува солзи и е 105% водоотпорен.Без разлика на тоа ако ги чувате вашите елка складирање перниче во вашиот гаражата, таванот, барака, или дома, вашето стебло ќе биде подготвен за следната сезона.Карактеристики голем отвор за лесно stowing, со Целосна Должина на Патент.Без разлика на тоа ако ги чувате вашите елка складирање перниче во вашиот гаражата, таванот, барака, или дома, вашето стебло ќе биде подготвен за следната сезона.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне