• Свеж
Logitech Хармонија Елита Далечински Управувач, Центар и Стан, Компатибилен со Алекса (Продолжува)

Logitech Хармонија Елита Далечински Управувач, Центар и Стан, Компатибилен со Алекса (Продолжува)

Buyers rating:
DEN 1199.76

Од стока

Најмоќните и интуитивен Хармонија далечински работи со Алекса за гласовна контрола.Сите-во-едно контрола на до 15 домашна забава и поврзан домашни уреди.Полн колор екран осетлив на допир : Едноставно повлечете и допрете за контрола на канали, филмови, волумен, 50 омилени канали и паметни дома уреди како Philips Боја светла.Еден допир Активности : Допир Активност како "Гледајте Филм" автоматски да се вклучи и да се префрлате уреди на правото settings; Компатибилен со 's Алекса за лесно voice интеграција и активирање.Хармонија стан : се Врти i OS или Android паметни телефони или таблети во лични универзален далечински контроли за целата куќа.Сите-во-едно контрола на до 15 поврзани уреди Полн колор екран осетлив на допир / One-touch активности Дела со текот на 270,000 уреди Целата домашна Контрола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне