• Свеж
51404592 - Sur-Одговара Natura Durahesive Moldable Конвексни Обланда 4-1/2 x 4-1/2

51404592 - Sur-Одговара Natura Durahesive Moldable Конвексни Обланда 4-1/2 x 4-1/2

Buyers rating:
DEN 2553.84

Од стока

Се продава од Кутијата.Количеството на Кутија : 10 EA.Категорија : Обланди.Производ Класа : Ostomy.Sur-Одговара Natura Durahesive Moldable Конвексни Обланда со Флексибилна Лента Јака 4-1/2" L x 4-1/2" W Големина Квадратен Облик 1/2" да 7/8" Stoma Отворање, 1-3/4" Прирабница, Мали [ Продаваат од страна на Кутијата, Количина на Кутија : 10 ЕА, Категорија : Обланди, Производ Класа : Ostomy ].

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40